Beker/Bokaal finale

Op 3 mei zijn de Beker en de Bokaal finale gespeeld in Oisterwijk. De bokaal werd dit jaar een prooi voor Thom Grijsbach die in een spannende finale Cor Zijlmans versloeg. Cor heeft een abonnement op de 2e plaats, dit was zijn 5e in 6 jaar. Als troost moet genoemd worden dat hij die 6e keer 1e werd ! Thom, van harte proficiat met dit mooie resultaat. De Beker mag nog een jaartje bij Roel blijven staan nadat hij in een zinderende finale (die tot diep in de nacht duurde) Stefan wist te vloeren (of vloerde stefan zichzelf ?)

In bovenstaande stelling speelde Stefan Txc2 ipv het veel sterkere Lxc2. Stefan dacht dat de stelling soepel remise zou worden, de engine en Roel wisten vrij zeker van niet. Roel speelde het eindspel vlekkeloos uit. Van harte ook met deze mooie prestatie! Bijna de hele partij tussen Roel en Stefan is hier te zien